TÜRKKONUT TELEFON TAMİRİ 0312 236 65 55 TÜRKKONUT TELEFON TAMİRİ 0312 236 65 55

Tüm iPhone cep telefonlarınız için profesyonel, güvenilir, hızlı tamir ve teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

iPhone tamiri en ucuz ve en iyi şekilde ekibimizce yapılıyor. Gerek cep telefonunuzun sorunu, gerek ihtiyacınız olan yedek parça ne olursa olsun, gereken tamir ve yedek parça değişimini hızlı ve hesaplı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tamir ve servis hizmetlerimiz işçilik ve parça garantilidir.

iPhone telefonunuzun modeli ne olursa olsun kapak değişiminden pil değişimine, devre tamirinden yazılım güncellemeleri ve sim kilidi açmaya kadar ihtiyacınız olan her türlü iphone tamir hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

iPhone cep telefonunuzun modeli ve sorunu ne olursa olsun tamiri ve diğer teknik servisi işlemleri için gereken süre ve fiyatı aynı gün bildiriyoruz. iPhone telefonunuzun tamiratı ya da parça değişimi yapıldığı gün ya da ertesi gün tekrar size göndermek üzere kargo şirketine teslim edip en hızlı sürede telefonunuzu size geri ulaştırıyoruz.

çayyolu-iphone-servisiPhone-logo

Apple Teknik Servis| iPhone, iPad, iMac, Mac, Ankara 0312 236 65 55

A Plus Teknoloji Hizmetlerinin deneyimli, profesyonel destek kadrosu, yüksek kapasiteli ve teknolojik teknik servis merkezi ile hizmetinizdedir.

Apple telefonunuz bozuldu veya kırıldıysa doğru yerdesiniz. Apple iPhone  cep telefonu tamiri için teknik servis hizmetleri sunan A plus  adresinize kadar gelip telefonunuzu alıyor ve uzman kadrosuyla gerekli tamir işlemini gerçekleştiriyor. Apple iPhone  tamiri için A Plus ayrıcalığını yaşamak oldukça kolay. İlk yapmanız gereken telefon açarak  telefonunuzun markasını ve modelini belirtip arıza nedenini belirterek tahmini fiyat almak. Ardından A Plus ekibi siparişinizle birlikte  telefonunuzu kapınızdan teslim alacak.

A Plus ’ın uzman teknisyenleri tarafından yapılan arıza tespiti sonrası onay vermeniz durumunda, cihazınız en kısa zamanda tamir edilmiş olarak evinize teslim edilecek.

 Cep telefonu ekran tamiri, titreşim sorunu, ses problem gibi birçok arızaya çözüm buluyoruz.

A Plus ; Ekran (LCD) Donuyor/Leke var/Pixel hatası, Ekran (LCD) Kırık/Çatlak, Dokunmatik cam donuyor/çalışmıyor ( kırık-çatlak mevcut değil), Dokunmatik cam kırık/çatlak, Şarj soketi kırık, Pil değişim talebi, Şarj soketi arızalı, Pil şarj olmuyor, Ses gelmiyor, Ses kesik kesik geliyor, Ses gitmiyor, Ses problemi/cızırtı, Kulaklık sorunu, Ön kamera sorunlu/çalışmıyor, Arka kamera sorunlu/çalışmıyor, Video görüntü problemi, Video ses problemi, Home buton çalışmıyor, Kilit tuşu arızalı, Ses tuşu sorunu, Yan buton çalışmıyor, Cihaz açılmıyor, Cihaz kapanmıyor, Kendiliğinden açılıp kapanıyor, Kendiliğinden kapanıyor, Servis yok/arama yapmıyor, Şebeke gidip geliyor, Reset yapılamıyor, Kablosuz ağa bağlanamıyor, Bluetooth problemi, Kasa kırık/çatlak, Panellerde Soyulma, Sim Kart Sorunu, Titreşim Sorunu, Hafıza Kartı Sorunu, Sıvı Teması, Diğer gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

Telefonunuz tamirdeyken size verilen hizmet numarasıyla telefonunuzun hangi aşamada olduğunu kontrol edebilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz sorular hakkında 0312 236 65 55 arayarak A Plus müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Telefonu teslim alırken ödemenizi kapıda kredi kartı ile veya nakit olarak yapabilirsiniz.

A Plus 'in tamir hizmetlerinden sadece bireysel olarak değil kurumsal olarak da faydalanabilirsiniz.

Apple iPhone  telefonunuz için güvenilir bir Apple iPhone  teknik servisi arıyorsanız doğru adres A Plus 

Servis Merkezimiz; iPhone, iMac, iPad, iPad mini, iPod, macmini, macmini server, macpro, macbook pro, macbook air cihazlarına  hizmet alabileceğiniz ve Premium farkını yaşayabileceğiniz, Apple Teknik Servis merkezidir.

TÜRKKONUT TELEFON TAMİRİ 0312 236 65 55